Srpen 2015

SuperStar 2015

31. srpna 2015 v 11:54 | Ta "neviditelná" |  témata
A je to tady! Pěvecká soutěž, na kterou se těšily odlišné skupinky lidí. Ti, kteří se zúčastnili, Ti, kteří fandí i Ti, kteří sedí (a budou sedět) každou neděli večer u televize. A najdou se tu tací, kteří se na celou show dívají z jediného důvodu, a to proto, že se rádi zasmějí druhým, že jo.

Já proti takovým typům soutěže nic nemám. Mně osobně se líbí. Jenom mě stále překvapují reakce diváků. To by nebylo ono, aby od toho nebyl zaspamovaný celý facebook. Jenou je to chvála, po druhé ztrapnění. Já asi za vším hledám záminku, abych mohla kritizovat a možná to tak opravdu je.


seventh lost letter

30. srpna 2015 v 10:39 | Ta "neviditelná" |  letters
drahý,

vzala jsem si ponaučení, že nemá smysl něco do budoucnosti plánovat, protože se může cokoliv pokazit.

seznámila jsem se s jednou velice příjmenou starší paní, kterou jsem pustila v metru si sednout. děkovala mi až do jejího vystoupení, i přesto, že jsem ji utvrzovala v tom, že nemá proč. vždyť tohle je samozřejmost, tohle by měl dělat každý.

nesnáším pohledy lidí. ( a že v metru je jich hodně!) takže jsem si vytáhla knihu a četla jsem. a musím řici, že číst v metru, když stojíte v hloučku lidí je fakt nesnesitelné, ale o hodně lepší, než sledovat ty otrávené pohledy, včetně mého.

vrátit se k běhání byla ta nejlepší věc, přeci jenom v těch vedrech to opravdu nešlo, takže hurá!


slyšeli jste někdy chrápat psa ? já ano a je to vtipné.
viděli jste film The Longest Ride ? já ano a je to naprosto nádherný film, takže neváhejte.
nemyslete na školu a snažte se užívat posledních dnů. :-)10 věcí, které mám ráda na mužích

27. srpna 2015 v 10:28 | Ta "neviditelná" |  ostatní
Ráda bych napsala, že inspirací k tomu to článku budou mé zkušenosti s muži, ale bohužel. Budou to spíše takové představy, touhy a to, co jsem pochytila ze světa přátelství, rodiny, školy a práce. Co se mi tedy na mužích líbí ?


Děti, alkohol a rodiče

25. srpna 2015 v 10:35 | Ta "neviditelná" |  témata
Jak jsem již zmiňovala v minulém článku - svět je vzhůru nohama. Na téma, o kterém budu psát je dosti diskutované, takže určitě nejsem první ani poslední, kdo o tom píše. Chci zdůraznit, že můj názor se bude týkat především dětí do 15 let.


Máte vizi? Počítejte s následky!

23. srpna 2015 v 8:47 | Ta "neviditelná" |  témata
Člověk je chvilku pryč, a když se vrátí, tak je všechno vzhůru nohama. O čemž bude příští článek. Teď chci psát o něčem jiném. Narazila jsem totiž na jedno video od svého oblíbeného interpreta Gamba vs. Mya - Polnocná Opera, i když video není oficiálně od Gamby, tak přesto ve mně zanechalo myšlenku (možná trochu nesrozumitelnou).


Sbírej víčka pro zdravíčka!

19. srpna 2015 v 0:01 | Ta "neviditelná" |  témata
P Ř E D N A S T A V E N O

Normálně se do výloh nekoukám, ale když jsem kolem jedné velké výlohy šla, nedalo se nepovšimnou toho velkého nalepeného papíru na skle. Ze zvědavosti jsem si to přečetla a zjistila jsem, že se jedná o sběr výček pro Lukáška (6 let) s leukémií. V tu chvíli jsem si řekla "máš šanci pomoc, tak neváhej."


sixth lost letter

17. srpna 2015 v 17:33 | Ta "neviditelná" |  letters
drahý,

až teď mě napadá, že zapomínám děkovat. opravdu mám chuť všechny (Vás) obejmout a kleknout na kolena a děkovat. takové lidi mi Bůh seslal z nebe. nic bych nedokázala, kdybych nepoznala - i když přes kabely - spoustu úžasných lidí. za den přečtu nespočetnou hromadu článků a z každého článku si něco odnesu. možná to zní jako klišé, ale kdepak.

"vzali ti křídla, nechtěli tě nést,
zapomněl si lítat, naučil ses snít,
vzali ti víc, než mohli dát."seděla na lavičce s knihou v ruce, jejíž název obnášel tři slova. Na větrné hůrce. nebe se pomalu měnilo z modré barvy na šedivou a přišlo nepatrné chvění, které se po chvilce proměnilo ve velké. dřív, než stihla přečíst kapitolu, přišel déšť. její kniha utrpěla menší zranění - zmokla. přišla si, jako kdyby ublížila lidské duši. sundala si sandále a pomalu odcházela. užívala si chodit bosa v dešti, chytat kapky do dlaně a zvedat hlavu k nebi. bylo krásné ticho, které přerušovaly dunící hromy a blesky, které krájely oblohu stříbrnomodrým světlem. všichni hleděli na onu dívku. přesněji na její bosé nohy, ale nikdo nerozeznal její slzu od kapky.

lilo jako z konve - ještě víc.

od 18. - 22. 8. budou články opět přednastaveny, budu mimo internet.
mějte se krásně!

fifth lost letter

16. srpna 2015 v 11:05 | Ta "neviditelná" |  letters
drahý,

nechci být jenom jedna věc.
chci být odvážná, statečná, nesobecká, upřímná, inteligentní a dobrosrdečná.
copak je to tak těžký ?
asi jo.

Indiánská moudrost

13. srpna 2015 v 6:08 | Ta "neviditelná" |  citáty, motivace
Po pár dnech přidávám další článek (né, že by nebyly nápady, ale čas není). A jelikož jsem na něco podobného narazila na internetu a strašně se mi to líbílo, tak jsem se rozhodla, že se o to s Vámi podělím.

Mám ráda moudra, ať už jsou jakákoli.

Vědění je skryto v každé z věcí. Celý svět byl kdysi knihovnou.

Abys zaslechl sám sebe, potřebuješ tichý den.

Kdo mlčí, ví dvakrát víc, než ten, kdo žvaní.

Musíme jenom umřít.

Nesuď člověka, dokud jsi aspoň dvě luny nechodil v jeho mokasínách.

Lydia Martin

TAG | 6

9. srpna 2015 v 10:26 | Ta "neviditelná" |  ostatní
Když už jsem teda byla nominována od blogerky Nusi, tak jsem si řekla, že to napíšu. Zase mě o něco málo poznáte. A navíc, má fakt super otázky.

První na řadě jsou fakty, poté odpovědi na otázky.