Červenec 2016

TT # Bloguju, protože

31. července 2016 v 14:42 | Ta "neviditelná" |  témata
Všude, kam se podívám, vidím a cítím smutek. Udeří mě veškerá psychická i fyzická bolest. Vzpomenu si na každý krásný i špatný moment a slzy se mi derou do očí. Každou noc se mi zdají noční můry, budím se zpocená, pláču a těžce dýchám. Hledám alkohol, který utopí tu nesnesitelnou bolest, a piju skleničku po skleničce. Dovolím, aby mi krev stékala po ruce a kapala na podlahu. Všechno je mi jedno. Nikdo mě nemá rád. Jsem nikdo, jsem neviditelná.

hipster, indie, and photography image

Radikálně jsem se rozhodla založit blog, doufajíc, že to pomůže mé psychické stránce. Potřebovala jsem svůj anonymní on-line deník, kde mi může kdokoliv pomoc, poradit a podpořit. Hledala jsem někoho, kdo by mě chápal, nebo se alespoň pokusil pochopit a především někoho, kdo by si našel pár minut na cizí holku a zajímal se o její bolest. Potřebovala jsem sdělit tajemství, která mě stahovala ke dnu, ale nikdy se mi to pořádně nepovedlo.

Přicházím pro všechno, o čem řekli, že nemůžu mít

27. července 2016 v 13:59 | Ta "neviditelná" |  proč, kdy, jak
Jsem příšerná a bez nápadu. To vysvětluje, proč se po mně slehla zem. Blog před pár dny (na začátku července) oslavil třetí rok své existence. A i já na konci měsíce oslavím další, devatenáctý rok své existence. Neskutečný, jak ten čas letí, že? Delší dobu chci napsat i článek o práci, ale když je čas, tak není chuť a obráceně. Když je chuť, není čas.


Nemůžu najít ta správná slova, jak se poslední dobou cítím. Od té doby, co mám práci, je všechno jinak. Cítím se šťastně, plná energie, vesele i pozitivně. Přesto, že z práce chodím vyčerpaná. Začala jsem pravidelně plavat a pravidelně cvičit - cardio, švihadlo a mnoho dalšího - cítím se tak nabitě! A už jsou tomu dva týdny, můj rekord! Zvolila jsem i jiný vzhled blogu. Snažila jsem se vytvořit něco, co by mělo dvojí význam v jednom - slunce a směr. Zkrátka abyste měli veselé dny na cestě za štěstím :-)

Rozloučení

14. července 2016 v 14:10 | Ta "neviditelná" |  proč, kdy, jak
Hned po noční jsem vyrazila do Brna, jelikož nás čekal pohřeb. Měla jsem obavy, že nestihneme přijet včas, ale nakonec čas nebyl tím problémem, který všechno zkomplikoval. To je to moje štěstí.

Při příjezdu do Brna
S: "Aby nedošlo k případným potížím, tak kufr otevřeme, až bude většina lidí z autobusu venku."
J: "To je chytrý."

J: "Proč mám tu tašku tady? To fakt nechápu. Asi někomu překážela."

Po deseti minutách
J: "Bože, to je těžký!"

lana del rey, grunge, and quote image

Čas vezme všechno, ať chceš nebo ne

4. července 2016 v 11:15 | Ta "neviditelná" |  proč, kdy, jak
Jsem časově, psychicky i fyzicky vytížená.
Zvykám si, že po měsíci štěstí přijde neštěstí.
"Odvrácená tvář lásky" je stokrát lepší než "Padesát odstínů šedi".

V sobotu jsem byla na paintballu a bylo to famózní. Sice mě bolí celý tělo jako snad ještě nikdy, ale vzpomínka úžasná. Hráli jsme asi 2-3 hodiny. Splnila jsem si další cíl!

"Ták, úsměv!" "Přiznejte se, kdo se usmál?"
Tipněte si, kde jsem já? :D