Srpen 2017

Filmy podle skutečné události, na které nezapomenete

30. srpna 2017 v 15:10 | Ta "neviditelná" |  ostatní
Dobré odpoledne,

dneska jsem si pro Vás připravila článek týkající se filmů, které ve Vás zanechají jakousi myšlenku a pocit. Takové filmy mám strašně ráda a myslím si, že by je měl vidět každý, protože mnohdy se přiučíte, poučíte a začnete si uvědomovat věci, které jste si do té doby třeba neuvědomovali, protože budete soucítit s postavami ve filmu. Článek bude obsahovat menší recenze na určité filmy, tak se pohodlně usaďte a přeji Vám příjemné čtení.


Léto 2017

23. srpna 2017 v 14:56 | Ta "neviditelná" |  proč, kdy, jak
Čauky,

po třech týdnech se ozývám a přináším nový článek. Nerada vydávám články, kde se vykecávám ze svého života, ale aby byl člověk aspoň trochu aktivní, tak je to nevyhnutelné. Hned na začátek Vám chci představit nový image blogu - chtělo to změnu. Doufám, že se aspoň trochu zamlouvá a je Vám příjemný stejně tak, jako mně. Pracně jsem vytvořila ikony rubrik, aby z toho vzniklo něco, co tu ještě nebylo. Líbí?


Dnes bych chtěla mluvit o mém létě, které mimochodem bleskurychle uteklo. Přijde mi, že léto je nejrychlejší období ze všech, jak smutné. Já jsem milovník každého období, ale přeci jenom jsem radši za méně vrstev oblečení. Chtěla bych oznámit, že tento rok je skutečně nádherný a mohu říct, že nejlepší za posledních pár let. Jsem ráda, že nemusím řešit 'deep' skutečnost, že za pár dní nastane škola (všem upřímnou soustrast, ale nebojte, ono to uteče a navíc, uklidňujte se tím, že máte více volna, než pracující člověk), ale 'cool' skutečnost, že 1. září mi začíná ta pravá dovolená, kdy odlétám do teplých krajin. Přesněji řeceno mě čeká válendo špekando u moře v Egyptě. A nejlepší na tom všem je, že bez rodiny - jen já a má nejlepší kamarádka. To bude pařba.

Stala jsem se členem wattpadu

2. srpna 2017 v 14:19 | Ta "neviditelná" |  proč, kdy, jak
Zdravím Vás, miloušové

dnes přicházím s dobrou náladou a novinkou, která už vypovídá z názvu článku. Ano, stala jsem se členem wattpadu a to celkem vtipnou cestou. V práci jsem akorát dočetla knížku od Estelle Maskame - Víš, že tě miluji? a dostala jsem chuť něco psát, nějaký příběh, nějakou romanci. Přijdu domu a ve sprše jsem z ničeho nic dostala náměť k příběhu. Jak jsem se k tomu dopracovala to skutečně nevím, asi tím příjemným osvěžením v neskutečném vedru. Tento článek můžete pojat jako cestu, kterou jsem se dopracovala až k samotnému příběhu.

apple, computer, and flowers image