Radikální rozhodnutí

13. října 2017 v 15:56 | Ta "neviditelná" |  proč, kdy, jak
Přišel den, kterého jsem se nejvíc obávala, ale jednou přijít musel. Stěhuji se na nový blog.

Toto rozhodnutí mě stálo probdělou noc, při které jsem uvažovala nad důvodem "proč". Těch důvodů je hned několik a já Vás s nimi obeznámím.

V předchozím článku jsem zmiňovala, jak jsem se během tohoto blogu změnila k lepšímu. Tento blog jsem zakládala na skutečnosti, že jsem se cítila neviditelná a vedla jsem jej v naprosté anonymitě. Potkalo mě tolik špatných událostí a skoro všechny jsou s tímto blogem spojené a já je nechci smazat z povrchu zemského, ale...

...teď jsem někým jiným. Možná tohle je hlavní důvod, proč na blogu nejsem aktivní, jako dříve. Tento blog měl zpočátku stovky návštěvníků denně a to mě namotivovalo k tomu psát něco mnohem smysluplnějšího. Během tří let jsem se změnila a název tohoto blogu mi stále připomíná minulost a já se chci posunout dál, už nejsem neviditelná. (Ta věta má špetku sebevědomí, což ocěňuji, protože to mi chybělo).

Dalo by se říct, že jsem vyrostla neboli lépe řečeno dospěla. Nebudu lhát, ale tento krok je pro mě skutečně těžký, protože tenhle blog je mou součástí. Odejít bude těžké, možná i dojemné, ale cítím, že dělám správnou věc - jako bych se zbavila otěží. Jsem osvobozena.

Nevím, proč to nepřišlo dřív. Nejspíš tohle je ta správná doba na nový začátek. Nemám prozatím v úmyslu smazat jakýkoliv článek - to je jako kdybych si uřízla prst - zatím je to moc čerstvá informace.

Každopádně se tímto s Vámi neloučím, protože jak už jsem řekla, stěhuji se jinam. Budu nadále sledovat moje oblíbence a doufám, že i oni budou nadále rádi sledovat mě. Tím to bych asi uzavřela celý článek, celý blog a s otevřenou náručí Vás přivítat na nové doméně.

http://happi-er.blog.cz/

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Cinereo Cinereo | E-mail | Web | 21. listopadu 2017 v 21:02 | Reagovat

Každý nový začátek je dobrý a je jedině dobře, že jsi dost sebekritická nebo spíše sebeznalá, abys udělala takový krok. :)

Popravdě jsem došla lehce k šoku, když mi došlo, kdo přesně mi to psal na blog pod jinou přezdívkou. :D Ale jsem ráda, když potkávám "staré známé" tváře. :) Držím moc palce.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama