citáty, motivace

Zvítězí ti, kteří věří, že mohou zvítězit

15. ledna 2017 v 10:52 | Ta "neviditelná"
Pamatujte si, že život není hra, ve které soutěžíme sami za sebe, ale hra, ve které hrajeme společně. Určitě se vám někdy stalo, že jste měli pocit propadu, naprostého selhání, protože jste zklamali sami sebe z neúspěchu. Musíme se naučit, jak zabránit špatným pocitům a namísto toho si z toho vzít pocity správné, které nás nepotopí, ale vynesou.

Je to jen překážka na cestě

4. února 2016 v 10:49 | Ta "neviditelná"
A jak už to bývá, tak místo spánku jsem usedla za počítač s úsměvem na tváři a s myšlenkou napsat článek. Nejdříve jsem chtěla psát o tom, jak jsem si (opětovně) rozbila mobil, jak jsem hlídala přítelovy neteře (dělal si ze mě srandu, že už trénuji na učitelku do školky), o putovních náušnících, jejichž prvním majitelem jsem byla já. A o tom, jak jsem si oblíbila bowling a plavání. Ale ruce pryč, budu se věnovat mnohem užitečnějším myšlenkám.


S přítelem jsme se koukali na film Nedotknutelní aneb přátelství, které se dotýká srdce. Film, který mě po dlouhé době rozesmál a inspiroval. Člověk, který stráví zbytek svého života na vozíčku bez jediné možnosti pohybu, má tuto překážku na cestě dennodenně, a přesto žije. Každý člověk chce porozumění, ne slitování a o tom je převážně tento film.

Work-out Motivation #2

14. září 2015 v 5:05 | Ta "neviditelná"
P Ř E D N A S T A V E N O

Lidičky, vy, kteří posilujete, běháte a prostě nějak cvičíte, tak hlavně nepřestávejte, protože zdraví je důležitý!

Citáty o lásce od Paula Coelha

5. září 2015 v 12:55 | Ta "neviditelná"
Paulo Coelho se umí na život podívat z jiného úhlu, spatřit velké v malém, dívat se na život s optimismem a najít sílu milovat. Přináším Vám citáty, které se mi zalíbily.

Někdy je třeba obejít celý svět, aby človek pochopil, že poklad má ve vlastním domě.


Indiánská moudrost

13. srpna 2015 v 6:08 | Ta "neviditelná"
Po pár dnech přidávám další článek (né, že by nebyly nápady, ale čas není). A jelikož jsem na něco podobného narazila na internetu a strašně se mi to líbílo, tak jsem se rozhodla, že se o to s Vámi podělím.

Mám ráda moudra, ať už jsou jakákoli.

Vědění je skryto v každé z věcí. Celý svět byl kdysi knihovnou.

Abys zaslechl sám sebe, potřebuješ tichý den.

Kdo mlčí, ví dvakrát víc, než ten, kdo žvaní.

Musíme jenom umřít.

Nesuď člověka, dokud jsi aspoň dvě luny nechodil v jeho mokasínách.

Lydia Martin

Citáty | 16

25. července 2015 v 9:09 | Ta "neviditelná"
P Ř E D N A S T A V E N O
Konečně jsem se vrhla do článku s citáty, které tu opravdu scházely. Doufám, že se budou líbit. :-)


"Jestli se ti něco nelíbí, změň to. Nejsi strom."

"Síla miliónů je v nulách."

Životní moudra Gabriela Garcíi Marquese

20. června 2015 v 9:55 | Ta "neviditelná"
Nechala jsem se trochu inspirovat internetem a padl mi do oka tento muž a jeho životní moudra, tak proč se o ně s Vámi nepodělit. Gabriel Garcíi Marques byl spisovatel a jeho díla se čtou do dnes. Dokázal příběhy o lidském životě zahalit kouzlem pohádek svého magického světa, v němž lidé dokážou žít a milovat i za války nebo moru. Takže se určitě po nějaké knížce poohlédnu.

Work-out Motivation #1

29. dubna 2015 v 14:01 | Ta "neviditelná"
Omlouvám se za menší neaktivitu, mám málo času. Snad mě chápete. V dnešním článku se můžete těšit na motivační citáty, které se týkají cvičení a našeho zdraví. Za sebe říkám, že jsou opravdu nakopávající a já si je dennodenně čtu, díky nimž cvičím a musím říci, že na sobě tu změnu cítím. Jen člověk musí doopravdy chtít.

Untitled

10 Buddhových životních rad

5. dubna 2015 v 11:10 | Ta "neviditelná"
Buddha (Siddhártha Gautama) byl staroindickým duchovním vůdcem a tvůrcem nejstaršího náboženství - buddhismu. Buddhovy zásady a naučení zapisovali a po jeho smrti šířili jeho žáci. Zamyslete se nad některými z nich. K ničemu vás nenutí, ale mohou Vám hodně ukázat nebo napovědět.

Untitled

V citátech uvidíme otázky i odpovědi na to, jak začínat s málem je normální. Myšlenky jsou materiální. Odpouštět. Naše činy mají význam. Jak řídit svůj rozum. Snažit se pochopit. Žít v harmonii. Být vděční. Věřit tomu co známe a podělit se o štěstí.

Stephen Hawking # Citáty

5. března 2015 v 18:05 | Ta "neviditelná"
Už jednou tu takový článek byl, který se týkal Dalajlámy. Dnes přináším doposud stejný článek o S. Hawkingovi (neznámnější vědec). Podle jména možná nevíte o koho jde, ale v celém článku se to ihned dozvíte.

Citátů, nebo-li jeho slavných vět je neskutečné množství. Vybrala jsem ty, které se líbí mě a mají celkem velký ohlas. Sami bychom měli uznat, že tento muž je neskutečný pán.

15 životních poučení od Dalajlámy / 2. část

28. února 2015 v 10:22 | Ta "neviditelná"
Krásné sobotní dopoledne všem.
Jsem moc ráda, že Vás 1. část životních poučení od Dalajlámy nadchla a celkově, že se Vám líbily. Dalajláma je velice moudrý muž a myslím, že to jde velice znát podle jeho poučení.

Dnes je tu 2. část a opět přináší něco krásného a poučného. Mě samotné přinesly velice optimismu a radosti do dnešního dne. Pod článkem naleznete video, které rozhodně stojí za tu minutu shlédnutí. Sami se podívejte a zhodnoťte.

15 životních poučení od Dalajlámy / 1. část

26. února 2015 v 17:23 | Ta "neviditelná"
Jak jistě víte (kdo neví, teď zjistí), tak jsem si na Nový rok plánovala menší i větší změny. A můžu Vám prozradit, že se jich držím, jako klíště, díky pozitivním myšlenkám od Dalajlámy (Tändzin Gjamccho). Opět se můj pohled na svět i na sebe samotnou změnil.

Nejedná se jen o pozitivní přístup k sobě samotnému, ale i ke světu. A do dnešního článku jsem vybrala něco málo od Dalajlámy a v přístím článku bude pokračování. Pohodlně se usaďte a vnímejte své pocity.

Citáty | 14

12. února 2015 v 19:04 | Ta "neviditelná"
Omlouvám se. Uvědomuji si, že blog zanedbávám a je mi to líto. Nemám zatím nápady na články, tak doufám, že se to zlepší. (né vůbec, jen mám v rozepsaných přes 15 článků - smích). Dnes přináším citáty, na které jsem za posledních pár dní narazila.

"Život je jako hvězdná obloha: zatímco na jednom konci některá souhvězdí zapadají, na druhém jiná vycházejí."

♡ | via Tumblr

Citáty | 13

25. ledna 2015 v 10:43 | Ta "neviditelná"
Už dlouho tu takový článek nebyl, tak Vám ho přináším právě dnes v neděli. Když je ta neděle, poslední volný den před školou, tak Vám nechci brát moc času. Doufám, že se Vám budou líbit. :-)


Citáty | 12

12. prosince 2014 v 22:23 | Ta "neviditelná"
Už dlouho tu nebyly citáty, nemám pravdu? Dnešní páteční večer si trochu zpříjemníme. Doufám, že se Vám některé zalíbí, či Vás motivují. (nezlobte se, když se Vám neozvu na blogu. Nejspíš budu mít pořádný čas, až v neděli)

Tvoje víra musí být silnější než tvůj strach.

 
 

Reklama