proč, kdy, jak

To jsem já, v celé mé kráse.

14. října 2014 v 13:59 | Ta "neviditelná"
Předem upozorňuji, že název článku je myšlen ironicky. Neříkám o sobě, že jsem krásná, to bych si nedovolila, takové sebevědomí nemám. Proto se pozorně dívejte a pokud chcete vidět mé JÁ, rozbalte článek (na vlastní nebezpečí) . Myslím, že se najde pár lidí, kteří by to rádi věděli, nebo se mýlím? Mimochodem k tomu to článku mě inspirovala Barča.

Blog

Krabice vzpomínek

6. října 2014 v 15:09 | Ta "neviditelná"
Pořád mluvím jenom o tom, jak špatně se mám. A nenapíšu nějaký pořádný článek. Však ono to má své "ale" a to tak, že už od pátku mám deprese, špatné myšlenky a nervozitu. Nervozitu ze školy. Celý den budu v kanceláři a bojím se toho, co po mě budou chtít, že to nezvládnu. Fakt už jsem nervozní teď. Mám takové smíchané nálady. Jednou je všechno dobrý a cítím se super. A jednou je to takové, že zavzpomínám a všechno je v háji.
Untitled

Proč já? - neviditelná.

4. října 2014 v 20:10 | Ta "neviditelná"
Mám tu několik bodů, které musím napsat ještě dřív, než začnu hlavní téma. Za 1. bych Vám chtěla z celého srdce poděkovat za návštěvnost, která se mi zobrazuje (5000) za 3 měsíce? To jsem nikdy neměla. Za 2. chci poděkovat za denní návštěvnost. (50 lidí, i když nic nepřidám?) DĚKUJI VÁM. A za 3. se omlouvám, že jsem nic nepřidala, ale neměla jsem čas. Jste zlatíčka, vy všichni. ♥.
Friends.

Žij tak, jak by jsi žil svůj sen.

2. října 2014 v 20:27 | Ta "neviditelná"
Omlouvám se, ale nějak nemám nápad na článek, tak se tak zapřemýšlím a zase z toho něco vznikne. Prostě nějaká plácanina. Sedím tu a jím popcorn, když v tom jsem si uvědomila, že když si něco přeji, tak se to splní, ale v úplně opačném smyslu. Lepí se smůla na mě, nebo já na ní?
tabuula-rasaa | via Tumblr

Představa života bez něj je nejen nesnesitelná, ale i nepředstavitelná.

30. září 2014 v 12:59 | Ta "neviditelná"
Všechno bude dobrý, všechno se spraví a já budu jenom a jenom šťastná, až na dosmrti. Ne, tohle jsou jenom uklidňující řeči, které nejsou pravdivé. Slyším je pořád a nic se nezměnilo. Všechno je stejné. Nutkání zapomenout nezmizí. Nikdy se nám nepodaří zapomenout, jedině tehdy, kdybychom ztratili paměť. Mám snad ztratit paměť, jenom proto, abych se netrápila? Kéž by to tak fungovalo. Takovéhle myšlenky mám večer, když mám jít spat.

♡ Living dead ♡ | via Tumblr
Chci odletět někam hodně daleko. Třeba na konec světa a začít nový život. Toužím po svobodě!

Padám níž a níž.

21. září 2014 v 18:57 | Ta "neviditelná"
Ani nevím, jak mě tohle napadlo. Ale položila jsem ruce na klávesnici a začali sami ťukat písmenka. Nejspíš se tak negativně cítím. Možná jsem zamilovaná. Možná se všeho bojím. Chci se vzdát.

dark grunge | Tumblr

I hate myself.

Pár keců okolo..

15. září 2014 v 21:03 | Ta "neviditelná"
Jupí, jupí, jej. Konečně se jde přihlásit na blog na chromu, co víc si přát? Zítra se můžete těšit na pár citátů a do dalších dnů přidám do "Nápady a inspirace" článeček. Posvícení už skončilo a naše náměstí bude zase vypadat, jako po výbuchu atomové bomby. Všude bude ticho a nikde nikdo.
✖💨✖

Pole dance

13. září 2014 v 14:15 | Ta "neviditelná"
Nemám moc času, ani moc nálady. Já se napravím, nebojte. Ale teď už zpět k tématu. Víte o čem je řeč? Kdo ne a je zvědav, určitě čtěte dál. Už podle toho obrázku je to jasné. Nemyslete si hned, že bych se chtěla kroutit někde v baru, to vůbec. Nemusí to znamenat hned ten nejhorší způsob tance.
pole dance

Nevím jestli mě to zabíjí, nebo posiluje!

8. září 2014 v 15:00 | Ta "neviditelná"
Poslední dobou na to pořád myslím. Myslím na to, jestli je chyba ve mě, nebo chyba v ostatních. (tím nemyslím vás)
Přemýšlím nad věcmi, nad kterými nemám pevnou vůli. Ani nevím jestli je tohle zase článek plných řečí a žádného skutku, nebo nějakého smysuplného textu. Spíše tipuji variantu první. Taky se vám někdy stane, že se zasníte a jste úplně v jiném "lepším" světě, než vlastně opravdu jste?

shades-of-invisible.tumblr.com

Můj život je jako premiéra na plátně

29. srpna 2014 v 20:47 | Ta "neviditelná"
Už dlouho chci tento článek napsat, ale nikdy nebyla dostatečná nálada. Pokaždé byla nálada 71% a to je na tento článek prostě málo. Už nějaký ten týden byl v "rozepsaných", takže už potřebuje zveřejnit. Myslím, že to asi nikdo nepochopí, protože to nemá hlavu, ani patu. I tak, jdeme na to!

Open Air Cinema 🎥✨

Blind love

13. srpna 2014 v 19:02 | Ta "neviditelná"
Máte, nebo měli jste už někdy pocit ztracené a beznadějné lásky? Cítili jste se někdy bezmocně, že jste nemohli nic udělat, aby jste se cítili lépe? Cítili jste se někdy nemilovaně? Cítili jste se tak mizerně, že jste celý den byli jenom doma a pořád se něčím cpali, jenom proto, aby jste se uklidnili? Cítili jste se tak, že jste neměli na nic náladu a v úších hrály samé smutné, nebo depresivní písničky? Pokud ano, vítejte v klubu.
sad
Víte co je nejhorší? Když máte možnost, ale vy tu možnost vyměníte za něco jiného. Když máte šanci a vy tu šanci nevyužijete a potom vás to ještě nějakou dobu užírá. Víte, jak se právě teď cítím? Cítím se jako tento citát: "Odmítáme ty, co nás milují a milujeme ty, co nás odmítají." Moje nálada je na nic, otravná, zkažená a nevysvětlitelná.

Unicef

11. srpna 2014 v 21:25 | Ta "neviditelná"
Krásný věčer všem, kdo právě čtete tento článek.
Na jednom blogu jsem našla článek, který se týkal Unicefu.
Pokud někdo neví čím se tato organizace zabývá, nebo o co se jedná, tak navštivte tuto stránku. Doufám, že tam naleznete to, co budete potřebovat.

Oslava 17. narozenin

3. srpna 2014 v 8:34 | Ta "neviditelná"
Waaazzzzuuuupppp!
Přináším další nudný, informační článek o oslavě mých narozenin. Popravdě jsem si myslela, že se tam budu nudit, ale pravda je jiná. Bavila jsem se tam. Vlastně my všichni. Ségry mi říkají "Už to nepij, ani tu Colu" (nepila jsem vůbec alkohol - sestry si dělali jenom srandu) prostě jsem je celý den bavila svýma historkama a vtipama. Jsem ráda. Přeci o tom oslavy jsou - bavit se a užívat si.

My plans

30. července 2014 v 9:56 | Ta "neviditelná"

Ahoooj,

Mám pár plánu co musím (dneska) udělat. Tak se na to vrhnem.
  • změnit vzhled na veselé barvičky, tak taková změna už proběhla - je to lepší, než ta černá.
  • načrtnou si na papír nějaké body, abych se zbavila závislosti na sladkém.
  • dát si do mobilu nové písničky
  • dokoukat American Horror Story (kdo se kouká? Tak ta 2. série,poslední díl..och, to pro mě bylo smutné)
  • šetřit si (smích)
  • dokopat se ke čtení povinné četby k maturitě (i když mě čeká až za 2 roky) :D
enjoy life to the fullest | Tumblr

17th Birthday

29. července 2014 v 9:26 | Ta "neviditelná"
Zdravím a ihned se omlouvám, že jsem tu včera nebyla :)
Tak dneska je ten den, co jsem přišla na svět. Dne 29.7.1997 - samé 9. Tak snad v 19 budu mít štěstí. Už jsem tu dobrých 17 let. Strašně rychle to utíká, vždyť nedávno mi bylo 16. Vždyť nedávno jsem se narodila..no tak né nedávno, ale mě to tak přijde. Ten život tak utíká a já zjišťuju, že jsem ještě nic pořádného nezažila. Asi bych se měla pustit do nějakého dobrodružství :D
epic face
 
 

Reklama