proč, kdy, jak

Today - swimming

27. července 2014 v 13:47 | Ta "neviditelná"
Konečně někam vyrážím. Dokonce s klukem. (s mladším o rok a čtvrt ) Ale vždyť na tom nesejde, když si s ním rozumím. Věk je jenom číslo. Za den jsme si napsali 1000 zpráv :O fakt si s ním hodně rozumím. Člověk by si řekl, že když je mladší, že to bude jelito, nebo něco. Ale on ne. On má větší rozum, než já a je jedinej kdo mi rozumí, kdo mě chápe :O Tak dneska vyrážíme plavat, venku je fakt krásně. Konečně se nějak odreaguju.
Untitled

Probably tomorrow will be better..

26. července 2014 v 10:18 | Ta "neviditelná"
Nějak co řeknu, se mi začíná plnit. Včera kamarádce říkám, že si nikdy nesvezu zadek v takovýle hustý káře ↓
Ale čím jsem jela dneska ráno, to bylo možná ještě luxusnější auto. To je na dlouhé povídání, ale jde o to, že jsem to řekla a ono se to splnilo..kéž by se takhle splnilo všechno. Byla jsem na té diskotéce, protože tam ta nevyšla.
hihi, fakt dost boží kluci, ale o to přeci nejde (v mozku mají vypatláno) a takovýho kluka? Ne, díky, nemám zájem. Ale překvapilo mě, že tam byli asi dva páry gayů. Tady u nás ve městě by se jim všichni vysmáli. Jako by za svojí orientaci někdo mohl. Poslední dobou si říkám, že zítra bude líp..ale po pravdě? nevěřím tomu. Líp není. Je vlatně furt stejně.
Říkala jsem si, že bych chtěla přetočit čas..ale potom jsem si řekla, že ne. Že vlastně všechna ta bolest a všechny ty chyby nás hodily dopředu a hodně nás naučily. Jak se máte vy? :)

Zvyky a zlozvyky

25. července 2014 v 16:51 | Ta "neviditelná"
yes,yes,yes.
Včera se mi podařilo hned usnout a spala jsem až do 8. Sláva.
Napadlo mě sem napsat pár mích zvyků a zlozvyků.
Funny dog | via Tumblr
Tyjo, mě se pořád zdají sny o tom, že umím lítat. Já vím, vtipné.. ale kdybych aspoň věděla co to znamená.
Byla jsem tedy na jednom snáři a vyjelo mi tohle -> Létání - rád by si se odpoutal od každodenních starostí. Oni asi sice myslí letadlo, ale létání jako létání.
Přemýšleli jste někdy jak svobodné musí být umět létat. Já bych chtěla být nějaký to ptáče, co si tak poletuje. Ti to mají dobrý, nečekají v žádné zácpě (smích). Mají dobrý výhled. Zdají se vám taky nějaké divné, nevysvětlitelné, nebo neuskutečnitelné sny?

Okay? Okay!

24. července 2014 v 13:57 | Ta "neviditelná"
fuck it be bad | via Tumblr
hmm, tak prej mi můj mozek a celý moje tělo nedovolí večer spát. Trpím nespavostí, už to tak je a bude. Dnešní noc byla stejná jako ta předešlá. Televize mi jela do 4:00 do rána a já stále nemohla usnout. A to jsem si v 11 šla lehnout. Unavená jsem a já křičím na svůj mozek, že chci spát, ale já furt ne a ne usnout. Bojím se už i toho spánku, protože vím, že neusnu. Za celou noc prospím tak 4 hodiny, why not?
Nevíte někdo, co s tím mám dělat?

Nespavost

20. července 2014 v 3:18 | Ta "neviditelná"
ach, ta nespavost..taky máte problémy se spánkem? nejsem sama?
někdy si s tím přijdu nenormální. Máma odjela a dceruška má pré (smích). Takže si tu teď užívám. Mě máma dovolí být na počítači max. do 0:00, potom musím jít spát, ale jelikož se mi spát nechce, tak čumím dobrou hodinu nebo dvě do stropu. A potápím se v myšlenkách, vzpomínkách a ve starých dobrých časech. Jo, takhle já nějak usínám.
That's so me...
Vůbec, ale vůbec se mi nechce spát. Ono to už nemá ani cenu. Koukala jsem se na Rozbřesk 1.-2. část. Nějak jsem projela filmíky a od každého jsem kus zkoukla.

Happy/Sad?

14. července 2014 v 21:23 | Ta "neviditelná"
Ne, už ne. Už fakt ne. Nevyznám se v sobě. Nevím jak mi je.. jsem šťastná? nebo smutná? Fakt nevím. Asi obojí.
Ale na tohle téma bych tu byla asi do půlnoci a nikoho by nebavilo, snad někdy jindy se zase "vyzpovídám"
Untitled
Dneska asi před 30 minutama jsem utrpěla málem infarkt. Koupila jsem si ten nový mobil. Je úžasný!!:)
Večer si tak hraju Poua ..a najednou se sekne. Tak chci jít pryč...a mobil mi zčerná a "BUM" explodoval.
Ne, nestalo se nic, jenom prostě nereagoval. Tak malá mrtvička přišla. Nevěděla jsem co dělat...jediné co šlo, tak to bylo šílet! fuck. Ale po chvilce čekání se najedou rozsvítil... áááá hurááá, ten pocit úlevy.

20 faktů o mě

12. července 2014 v 22:25 | Ta "neviditelná"
love qoutes | Tumblr
Budu pokračovat v předešlích faktech, které najdete ZDE.
Teď jich bude 20.

Jak to všechno začalo..

7. července 2014 v 23:57 | Ta "neviditelná"

Jak to všechno začalo? To je otázka života.

Jak to všechno začalo? Jak začal tento blog? ...
Asi tak, že dneska večer jsem přemýšlela o svém životě. Přemýšlím docela dost často. Ale až dnes večer mě napadlo, že bych si mohla založit blog.cz. Asi se ptáte proč. Proč? Proč zrovna takový název? Protože, abych řekla pravdu já jsem opravdu ta dívka co je pro svět "neviditelná". Pro svět a své okolí, jsem NIKDO, ale sama pro sebe jsem NĚKDO a to je to nejdůležitější, to jak se cítím já.
 
 

Reklama